Onsdag 2 Feb 2011

Brasan sprakar, tvättmaskinen jobbar på, tvätt hänger på tork, diskmaskinen gör sitt och jag spenderar tid i soffan med Ebba efter en förmiddag och fix o trix.
Idag blev det lite thaimat till lunch som jag blandade ner lite blandat vad jag hade hemma. Riktigt gott !
Nu blir det långpromenad med Ebba så att hon klarar sig hemma medans jag åker och jobbar, gud jag älskar den hunden så mycket att det nästan gör ont i hjärtat,hihi
* pussas och kramas med henne*
För att riktigt berätta hur duktig jag är idag så kan jag tala om att jag har organiserat upp lönespecarna och räkningarna i pärmar oxå så att det är ordning på det med nu efter en tid med lite kaos ;)
Gud så duktigt man är ibland !
mm maten ser gos ut =)
Såg gott ut. Speciellt som jag sitter här med kurrande mage:) Väntar på middag!
Tack snälla du. Jag hoppas verkligen att det ordnar sig med allt :}
Så gott det där ser ut!
mm de där såg gott ut ;)>
Jag fick allt betala en del.. :/(
SV: Okejokej! :D Jag ska snart åka och handla lite med föräldrarna, hehe :) Det där såg ju inte dåligt gott ut eller!! :D Är allt bra med dej annars? :)
SV: Gott !
startsidan
kontakt
15:10:37


