On monday morning

God Morgon !!

Uppe med tuppen och ska plugga, likabra att komma igång direkt och få det gjort. Ska läsa på lite och sen studera med min lilla studiegrupp på nätet.



Känns som att det kommer att bli en riktigt härlig vecka och kanske några nya möjligheter, vem vet ;)

Har ni någrs planer i veckan ?

chärry ›

hej :)

jaa, han gör ansiktsbehandling i syfte för att öva i skolan o massager o grejer, såå gött ;)

jotack ,vet inte vem/vilka men fått många elaka kommentarer trots att ja har lösenordsskyddat. vetefan blir bara så less.. känns menlöst att ha kvar bloggen. får se om ja tar bort den.

har ju dessvärre inte kvar nå ip nr då ja raderat inläggen direkt :( sambon sa också att om ja får nått mer, ska ja ge honom ipnr så kan hans kompis kolla. eller du ;) så får ja nått mer så säger jag till! :) om jag nu ens kommer ha kvar bloggen så pass länge.

vet att jag inte ska ta åt mig av elaka kommentarer, men jag gör det ändå tyvärr :( förstår liksom inte va folk har emot mig.. jaja..

Hoppas allt e bra med dig, vi får ses nån dag=) kramar!

Datum: 2010-08-23 / Tid: 10:24:48

Svar: Det är hon absolut! =) Och det spelar ingen roll om hon är smal eller kurvig, lika vacker ändå!

Datum: 2010-08-23 / Tid: 10:48:24

Okej :D Jodå det har jag ! Själv då ?

Datum: 2010-08-23 / Tid: 11:31:04

Sv: TACK så mkt!

Datum: 2010-08-23 / Tid: 12:06:14



Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0