Bilder ifrån Make Up Store-kvällen

Lovade att visa bilder ifrån Klubbkvällen på Make Up Store i torsdag. Då det har varit så mycket annat som hänt så har jag inte hunnit visa dom. Men här är dom iallafall :


Kvällen bjöd på tips om bra produkter samt olika sätt att sminka sig på. Efter att det först visats på en model så var alla välkomna fram och få bli sminkade.



Självklart bjöds det på alkoholfri cider samt frukt och godis...jag gillade glasen väldigt mycket !



Med mig denna eftermiddag och kväll hade jag Blond och Jessica


Ja, han är jättesöt :D han börjar dock testa mattes tålamod och har börjat klättra i gardinerna :P
Klart du får, en bloggare måste/vill ju synas ;)

Datum: 2009-05-02 / Tid: 16:47:16
Mamma ›

Hej Fisen!

Vilken tur vi har som har digm, så vi kan åka flera hundratals mil bort o sola o "bada" (inget för mig kan jag säga) För kallt!!!!! Badkrukan nr1, ja jag vet. Hoppas allt är bra med alla (och Aaron o Karima) Och hoppas han sköter sig o inte går över dig! Ha det gott och hör av er om det är något. Vi skickar över nr till dig som ni kan ringa eller smsa till Hans han har sin telefon med sig. Puss o Kram till er alla! Saknar er!!!!

Datum: 2009-05-02 / Tid: 19:28:22
Pappa ›

va snygga ni blir,,skicka en snygg bild ifrån anton senaste spelning
http://archive.pixbox.se/arkivet/synligt31/27350000-27359999/640x480/27354485.jpg

ha d gött

Datum: 2009-05-02 / Tid: 21:55:13



Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0